Один з ключових топ-менеджерів «Нафтогазу» позбувся посади

Андрій Фаворов залишає посаду директора з інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України», а також тимчасового виконуючого повноваження генерального директора АТ «Укргазвидобування». Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на  прес-службу НАК.

Як наголошується в повідомленні, кадрові зміни обумовлені продовженням трансформації групи Нафтогаз.

Зокрема, діяльність з видобутку та реалізації газу була об’єднана в один дивізіон на період дії ПСО (публічних спеціальних зобов’язань). Проте 1 травня 2020 року Україна взяла на себе зобов’язання повністю лібералізувати ринок поставки газу побутовим споживачам і забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті.

«Дія ПСО припиняється, і в зв’язку з цим «Нафтогаз» адаптує структуру до нових ринкових умов і переглядає логіку інтеграції. Інтегрований газовий бізнес, згідно з планами подальшої трансформації НАК «Нафтогаз України», буде розділений на два дивізіони — з видобутку та комерційної діяльності. На даний момент триває їх формування», — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, тимчасово заміщати генерального директора АТ «Укргазвидобування», буде Олександр Романюк, перший заступник генерального директора.

Джерело

Vasylʹkivsʹka, 12, Kyiv, 03022