«Можна, щоб ми не матюкалися?» — виступ Порошенка у Раді

Верховна Рада після кількагодинної «десятихвилинної» перерви розпочала позачергове засідання щодо введення воєнного стану в Україні.

Наразі, до Верховної Ради повернувся Президент України Петро Порошенко для виступу перед народними депутатами. Про це повідомляє Mind.ua.

«Українська влада і український парламент, український уряд і український президент роблять все можливе, щоб захистити рідну землю. І зараз, коли ми як ніколи потребуємо об’єднання, і зараз, коли нам треба об’єднати зусилля, коли нам треба прийняти надважливе рішення про оголошення воєнного стану, який, я хочу окремо наголосити, буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії (…) Якщо, дай Боже, спільними зусиллями нам вдасться уникнути цього сценарію, я наголошую як Президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ – не буде обмеження прав, не буде обмеження свобод! Як тільки російський солдат перетне кордон, я не буду втрачати жодної секунди для того, щоби забезпечити захист української землі», – наголосив глава держави.

Також, у виступі Президента України, була присутня словестна перепалка з нардепами (за попередніми данними — партія «Самопоміч»), що змусила президента зупинити промову 2 рази (дивитися з 5:20 по 5:50).

«І зараз… Помовчіть (до депутата). І зараз…*аплодисменти* Дякую (до зали)…» — намагався продовжити Порошенко.

«І зараз, коли ми, як ніколи, потребуємо об’єднання… І зараз коли нам треба буде…» — зупинився і повернув голову президент (на відео — 5:38) — » Можна, щоб ми не матюкалися в парламенті хоча би? Ви проявляєте таку культуру! Я сподіваюся, що це не «Самопоміч»? (чутно підтверджувальні крики) Тоді вибачте, будь ласка«.

Раніше повідомлялося про конфлікт у Раді: “Я не підстилка – це Ви підстилка Путіна!” (відео)

Related Posts

Порошенко раскритиковал результаты переговоров в Минске
Порошенко высказался по новой инициативе Зеленского
На Порошенко завели очередное дело
Vasylʹkivsʹka, 12, Kyiv, 03022